مقایسه HP EliteBook 845 G7 و HP EliteBook 845 G8

محصول:

HP EliteBook 845 G7

HP EliteBook 845 G8

مدل:845 G7845 G8
سازنده:

اچ پی (HP)

اچ پی (HP)

کشور:ایالات متحده آمریکا (United States)ایالات متحده آمریکا (United States)
سال:20202021
گروه:

لپ تاپ (Laptop)

لپ تاپ (Laptop)

زیرگروه: لپ تاپ اداری (Business Laptop) لپ تاپ تجاری (Business Laptop)
وبسایت: لینک لینک
امتیاز هوش:79 از 10083 از 100
برنده:HP EliteBook 845 G8
نویسنده: هوش مصنوعی (AI)
تاریخ انتشار:

مقایسه لپ تاپ HP EliteBook 845 G7 و HP EliteBook 845 G8؛ کدام مدل ارزش خرید بیشتری دارد؟


لپ تاپ های HP EliteBook 845 G7 و HP EliteBook 845 G8 از مدل های اداری و حرفه ای سری الایت بوک هستند که با بدنه فلزی، پردازنده های کم مصرف AMD Ryzen PRO، امنیت سازمانی و قابلیت ارتقای مناسب عرضه شده اند. این دو مدل از نظر طراحی، اندازه نمایشگر، درگاه ها و ظرفیت باتری شباهت زیادی دارند، اما HP EliteBook 845 G8 به پردازنده های جدیدتر Ryzen 5000 PRO، حافظه سریع تر و برخی بهبودهای ارتباطی مجهز شده است. در بازار ایران، هر دو مدل معمولا به صورت استوک یا کارکرده با ترکیب های سخت افزاری متنوع فروخته می شوند؛ بنابراین بررسی پردازنده، نوع نمایشگر، مقدار رم، سلامت باتری و وضعیت ظاهری هنگام خرید اهمیت زیادی دارد.

تفاوت پردازنده و عملکرد HP EliteBook 845 G7 و G8

نسخه های رایج HP EliteBook 845 G7 با پردازنده های AMD Ryzen 3 PRO 4450U، Ryzen 5 PRO 4650U و Ryzen 7 PRO 4750U عرضه شده اند. در طرف مقابل، HP EliteBook 845 G8 از پردازنده های نسل Ryzen 5000 PRO مانند Ryzen 3 PRO 5450U، Ryzen 5 PRO 5650U و Ryzen 7 PRO 5850U استفاده می کند. هر دو نسل برای کارهای اداری، برنامه نویسی، وب گردی، اجرای نرم افزارهای مدیریتی و چندوظیفگی مناسب هستند، اما پردازنده های G8 به دلیل معماری جدیدتر و بهینه سازی بهتر، معمولا عملکرد سریع تر و بهره وری انرژی بالاتری دارند.

در مقایسه مدل های هم رده، Ryzen 5 PRO 5650U در EliteBook 845 G8 انتخاب قوی تری نسبت به Ryzen 5 PRO 4650U در EliteBook 845 G7 محسوب می شود. این تفاوت در اجرای همزمان چند برنامه، فشرده سازی فایل، پردازش های چند هسته ای و استفاده طولانی مدت بیشتر دیده می شود. با این حال، اختلاف عملکرد در کارهای ساده مانند تایپ، تماشای ویدئو و استفاده معمول از مرورگر بسیار محسوس نیست. در بازار دست دوم، یک G7 با Ryzen 7 PRO 4750U و رم 16 GB می تواند از یک G8 ضعیف تر با Ryzen 3 PRO 5450U عملکرد بهتری در برخی پردازش ها داشته باشد؛ بنابراین صرفا نام نسل معیار کافی برای تصمیم گیری نیست.

مقایسه گرافیک و توانایی اجرای بازی

هر دو لپ تاپ از گرافیک مجتمع AMD Radeon استفاده می کنند و کارت گرافیک مجزا ندارند. گرافیک مدل های G7 بر پایه معماری Vega و گرافیک مدل های G8 بر پایه نسل های جدیدتر Radeon در پردازنده های Ryzen 5000 قرار دارد. این سخت افزار برای پخش محتوای ویدئویی، کارهای گرافیکی سبک، ویرایش ساده عکس و اجرای بازی های قدیمی یا سبک در تنظیمات پایین مناسب است، اما برای بازی های جدید، رندرینگ حرفه ای، تدوین سنگین و طراحی سه بعدی انتخاب ایده آلی نیست.

عملکرد گرافیکی هر دو مدل به مقدار رم و نحوه نصب آن وابستگی زیادی دارد. استفاده از دو ماژول رم و فعال شدن حالت دو کاناله می تواند توان گرافیک مجتمع را بهتر کند. در نتیجه، نسخه ای با رم 16 GB دو کاناله معمولا تجربه روان تری از مدل 8 GB تک کاناله ارائه می دهد، حتی اگر هر دو لپ تاپ از نظر نام پردازنده نزدیک باشند.

نمایشگر و کیفیت تصویر

HP برای هر دو نسل نمایشگر 14 اینچی با وضوح Full HD و نسبت تصویر 16:9 ارائه کرده است. پنل های رایج شامل نمونه IPS با روشنایی 250 نیت و پوشش رنگی 45% NTSC هستند. این نمایشگر برای کارهای اداری و استفاده در فضای داخلی مناسب است، اما برای عکاسی، تدوین ویدئو و طراحی گرافیکی حرفه ای به دلیل پوشش رنگی محدود انتخاب مناسبی نیست. بعضی پیکربندی ها با پنل کم مصرف 400 نیت و پوشش رنگی 72% NTSC عرضه شده اند که کیفیت و روشنایی بهتری دارند.

در هر دو مدل امکان وجود نمایشگر لمسی یا پنل حریم خصوصی HP Sure View Reflect نیز دیده می شود. این ویژگی ها در همه دستگاه ها وجود ندارند و در بازار استوک باید با مشاهده مشخصات دقیق یا بررسی خود دستگاه تایید شوند. در خرید معمولی، پنل 400 نیت ارزش بیشتری دارد، زیرا خوانایی بهتری در محیط های روشن ارائه می کند. پنل 250 نیت برای استفاده در فضای داخلی قابل قبول است، اما در محیط بیرونی محدودیت بیشتری دارد.

طراحی، وزن و کیفیت ساخت

هر دو لپ تاپ از بدنه ای با ساختار فلزی و طراحی حرفه ای استفاده می کنند. ظاهر نقره ای، لبه های باریک، صفحه نمایش 14 اینچی و کیفیت مناسب لولا باعث شده اند این خانواده برای محیط اداری و حمل روزانه گزینه قابل اعتمادی باشد. HP EliteBook 845 G7 در نسخه غیر لمسی حدود 1.33 کیلوگرم وزن دارد و ضخامت آن حدود 1.79 سانتی متر است. وزن پایه HP EliteBook 845 G8 حدود 1.41 کیلوگرم اعلام شده و ابعاد آن نیز تقریبا مشابه G7 است. وزن واقعی می تواند با توجه به نمایشگر لمسی، نوع باتری، حافظه ذخیره سازی و تجهیزات ارتباطی تغییر کند.

G7 روی کاغذ کمی سبک تر است، اما تفاوت وزن برای بیشتر کاربران تعیین کننده نیست. هر دو مدل در مقایسه با لپ تاپ های اداری بزرگ، قابل حمل هستند، ولی مانند برخی اولترابوک های بسیار سبک، فوق العاده کم وزن محسوب نمی شوند. کیفیت ساخت، استحکام پایه و دسترسی آسان به قطعات داخلی از نقاط قوت مشترک این دو مدل است.

رم، حافظه ذخیره سازی و قابلیت ارتقا

هر دو نسل از 2 اسلات رم DDR4 استفاده می کنند و امکان ارتقای حافظه تا 64 GB وجود دارد. این ویژگی در لپ تاپ های باریک یک مزیت مهم است، زیرا کاربر می تواند در آینده ظرفیت رم را افزایش دهد. نسخه های رایج بازار معمولا با 8 GB یا 16 GB رم و حافظه SSD با ظرفیت 256 GB یا 512 GB عرضه می شوند.

HP EliteBook 845 G8 از رم DDR4-3200 پشتیبانی می کند، در حالی که G7 نیز از رم DDR4-3200 بهره می برد؛ بنابراین تفاوت اصلی این بخش بیشتر به نوع ماژول نصب شده و دو کاناله بودن آن مربوط می شود. هر دو مدل از SSD نوع M.2 NVMe استفاده می کنند و سرعت اجرای ویندوز و برنامه ها در آنها مناسب است. هنگام خرید مدل استوک، سلامت SSD و امکان ارتقای آن باید بررسی شود، زیرا ظرفیت اسمی به تنهایی نشان دهنده وضعیت واقعی حافظه نیست.

درگاه ها و امکانات ارتباطی

HP EliteBook 845 G7 و G8 از نظر تعداد درگاه ها بسیار نزدیک هستند. در هر دو دستگاه 2 درگاه USB Type-C با قابلیت شارژ و خروجی تصویر، 2 درگاه USB Type-A، خروجی HDMI، جک ترکیبی هدفون و میکروفون و درگاه شارژ وجود دارد. برخی پیکربندی ها به شیار سیم کارت، مودم 4G LTE و کارت خوان هوشمند نیز مجهز هستند.

درگاه های USB Type-C در این خانواده از Thunderbolt پشتیبانی نمی کنند؛ بنابراین اتصال کارت گرافیک اکسترنال یا تجهیزات حرفه ای Thunderbolt مزیت اصلی آنها نیست. در G8، استاندارد ارتباطی درگاه ها به شکل جدیدتری ارائه شده و USB Type-C سرعت سیگنال دهی بالاتری دارد. با این حال، برای استفاده های معمول اداری، تفاوت درگاه ها میان دو نسل چشمگیر نیست. وجود HDMI 2.0، Wi-Fi 6 و امکان اتصال به داک USB-C هر دو مدل را برای میز کار حرفه ای مناسب می کند.

باتری و شارژدهی

هر دو مدل معمولا به باتری 3 سلولی با ظرفیت حدود 53 Wh مجهز هستند. شارژدهی واقعی به نوع پردازنده، روشنایی نمایشگر، سلامت باتری، ظرفیت رم، وضعیت شبکه بی سیم و برنامه های در حال اجرا بستگی دارد. مدل های مجهز به نمایشگر کم مصرف 400 نیت معمولا می توانند شارژدهی بهتری ارائه دهند، در حالی که پنل لمسی یا Sure View مصرف بیشتری دارد.

در دستگاه نو، HP برای G7 شارژدهی طولانی تا بیش از 20 ساعت را در شرایط آزمایشگاهی اعلام کرده است، اما در لپ تاپ های استوک موجود در ایران نباید این عدد را معیار قطعی قرار داد. افت ظرفیت باتری پس از چند سال استفاده طبیعی است. از نظر فناوری باتری، تفاوت بنیادین میان G7 و G8 وجود ندارد و سلامت باتری دستگاه خریداری شده اهمیت بیشتری از اختلاف اسمی میان دو نسل دارد.

کیبورد، وب کم و قابلیت های امنیتی

هر دو EliteBook به کیبورد مقاوم در برابر پاشش مایعات، تاچ پد دقیق، وب کم 720p و در برخی نسخه ها حسگر اثر انگشت و دوربین مادون قرمز مجهز هستند. وب کم برای تماس های تصویری معمولی مناسب است، اما کیفیت آن در حد وب کم های جدید با وضوح Full HD نیست. وجود پوشش فیزیکی وب کم در پیکربندی های مجهز، حریم خصوصی بهتری برای کاربر فراهم می کند.

امنیت یکی از نقاط قوت اصلی این خانواده است. تراشه TPM 2.0، قابلیت های امنیتی HP Sure Start، HP Sure Click، HP Sure Sense، DriveLock و امکان مدیریت سازمانی در هر دو نسل وجود دارد. G8 به نسخه های جدیدتر برخی قابلیت های مدیریتی و امنیتی مجهز شده است، اما G7 نیز برای استفاده اداری و سازمانی امکانات کاملی ارائه می کند. وجود قابلیت های امنیتی می تواند برای شرکت ها، حسابداران، مدیران و کاربرانی که اطلاعات کاری حساس نگهداری می کنند اهمیت زیادی داشته باشد.

بررسی ارزش خرید در بازار ایران

HP EliteBook 845 G7 معمولا به دلیل قیمت پایین تر در بازار استوک، ارزش خرید اقتصادی تری دارد. اگر دستگاه به Ryzen 5 PRO 4650U یا Ryzen 7 PRO 4750U، رم 16 GB، SSD مناسب و نمایشگر 400 نیت مجهز باشد، برای بیشتر کاربری های اداری، دانشگاهی، برنامه نویسی و استفاده روزمره عملکرد کاملا رضایت بخشی ارائه می کند.

HP EliteBook 845 G8 انتخاب مناسب تری برای کاربری است که پردازنده جدیدتر، بهره وری بهتر، عمر مفید بیشتر و احتمال پشتیبانی نرم افزاری مناسب تر را ترجیح می دهد. اگر اختلاف قیمت میان دو مدل کم باشد، خرید G8 منطقی تر است؛ اما اگر G8 با پردازنده ضعیف، رم کم یا نمایشگر 250 نیت عرضه شود و در مقابل G7 مشخصات کامل تری داشته باشد، G7 می تواند انتخاب اقتصادی بهتری باشد.

راهنمای انتخاب بین HP EliteBook 845 G7 و G8

برای کارهای روزمره، آموزش آنلاین، امور اداری و وب گردی، هر دو مدل مناسب هستند. برای اجرای همزمان برنامه های بیشتر، پردازش های چند هسته ای و استفاده طولانی مدت، G8 با Ryzen 5 PRO 5650U یا Ryzen 7 PRO 5850U برتری دارد. برای خرید اقتصادی، G7 با Ryzen 5 PRO 4650U و رم 16 GB انتخاب قابل اتکایی است. برای حمل روزانه، تفاوت وزن ناچیز است و سلامت لولا، نمایشگر و باتری اهمیت بیشتری دارد. برای کارهای گرافیکی حرفه ای، هیچ کدام جای لپ تاپ دارای کارت گرافیک مجزا را نمی گیرند.

سوالات متداول:

HP EliteBook 845 G7 بهتر است یا G8؟

در شرایط سخت افزاری مشابه، HP EliteBook 845 G8 به دلیل پردازنده جدیدتر و عملکرد بهتر انتخاب برتر است. با این حال، G7 در صورت داشتن پردازنده Ryzen 7 PRO، رم بیشتر، نمایشگر بهتر و قیمت پایین تر می تواند ارزش خرید بالاتری داشته باشد.

آیا HP EliteBook 845 G7 و G8 برای برنامه نویسی مناسب هستند؟

بله، هر دو مدل برای برنامه نویسی وب، پایتون، جاوا، کار با محیط های توسعه و اجرای ابزارهای معمول مناسب هستند. برای ماشین مجازی و پروژه های سنگین بهتر است نسخه دارای رم 16 GB یا 32 GB انتخاب شود.

آیا این دو لپ تاپ برای بازی مناسب هستند؟

گرافیک مجتمع AMD برای بازی های سبک و قدیمی مناسب است، اما این دو مدل برای اجرای بازی های جدید و سنگین طراحی نشده اند. کاهش وضوح تصویر و تنظیمات گرافیکی برای رسیدن به عملکرد روان تر ضروری است.

آیا رم HP EliteBook 845 G7 و G8 قابل ارتقا است؟

بله، هر دو مدل 2 اسلات رم قابل دسترسی دارند و از حداکثر 64 GB حافظه DDR4 پشتیبانی می کنند. بهتر است برای عملکرد بهتر، از 2 ماژول هم ظرفیت و هم سرعت استفاده شود.

باتری کدام مدل دوام بیشتری دارد؟

ظرفیت باتری هر دو مدل حدود 53 Wh است و شارژدهی واقعی بیشتر به سلامت باتری، نوع نمایشگر و پردازنده بستگی دارد. در بازار استوک، بررسی سلامت باتری از مقایسه اسمی دو نسل مهم تر است.

آیا نمایشگر HP EliteBook 845 G7 و G8 برای طراحی مناسب است؟

نسخه های معمول با پوشش رنگی 45% NTSC برای کارهای دقیق رنگی مناسب نیستند. مدل مجهز به پنل 400 نیت و پوشش رنگی 72% NTSC انتخاب بهتری است، اما برای طراحی حرفه ای همچنان باید مشخصات رنگی نمایشگر با دقت بررسی شود.

جمع بندی نهایی

HP EliteBook 845 G7 و HP EliteBook 845 G8 هر دو لپ تاپ های اداری با کیفیت ساخت خوب، امنیت مناسب، قابلیت ارتقای رم و مجموعه درگاه های کامل هستند. G8 به دلیل پردازنده های Ryzen 5000 PRO و بهینه سازی جدیدتر، از نظر فنی برتری دارد، اما G7 معمولا با قیمت پایین تر و مشخصات متنوع در بازار استوک عرضه می شود. انتخاب نهایی باید بر اساس ترکیب پردازنده، رم، نوع نمایشگر، سلامت باتری، وضعیت SSD و قیمت واقعی دستگاه انجام شود. برای بیشتر خریداران، G8 با Ryzen 5 PRO 5650U و رم 16 GB انتخاب متعادل تری است و G7 با Ryzen 5 PRO 4650U یا Ryzen 7 PRO 4750U زمانی ارزش خرید بالایی دارد که اختلاف قیمت آن با G8 قابل توجه باشد.


آیا این مقایسه نیاز به بروز رسانی دارد؟

ممکن است این مقایسه قدیمی یا بعضا دارای اطلاعات نامعتبر باشد! در صورت تمایل می توانید با استفاده از آخرین ورژن هوش مصنوعی، یک مقایسه جدید برای این محصولات تولید کرده و با اطلاعاتی بروز شده انتخابی آگاهانه تر داشته باشید. . .


مقایسه مشخصات فنی:

تفاوت HP EliteBook 845 G7 و HP EliteBook 845 G8
ویژگیHP EliteBook 845 G7HP EliteBook 845 G8
دسته بندیلپ تاپ تجاریلپ تاپ تجاری
سال معرفی20202021
پردازنده های قابل سفارشAMD Ryzen 3 PRO 4450U، Ryzen 5 PRO 4650U، Ryzen 7 PRO 4750UAMD Ryzen 3 5400U، Ryzen 3 PRO 5450U، Ryzen 5 5600U، Ryzen 5 PRO 5650U، Ryzen 7 5800U، Ryzen 7 PRO 5850U
تعداد هسته پردازنده4، 6 یا 8 هسته4، 6 یا 8 هسته
حداکثر فرکانس پردازندهتا 4.1 GHzتا 4.4 GHz
حافظه کش پردازنده4 یا 8 MB L310 یا 16 MB L3
پردازنده گرافیکیAMD Radeon Vega Graphics مجتمعAMD Radeon Graphics مجتمع
پشتیبانی گرافیکیHD Decode، DirectX 12، HDMIHardware Decode، DirectX 12، HDMI 2.0، HDCP 2.2
رمحداکثر 64 GB DDR4-3200حداکثر 64 GB DDR4-3200
اسلات رم2 اسلات SODIMM، قابل ارتقا، دو کاناله2 اسلات SODIMM، قابل ارتقا، دو کاناله
حافظه داخلیSSD NVMe PCIe Gen3x4 از 256 GB تا 1 TB، SSD SED تا 512 GB، SSD SATA تا 128 GBSSD NVMe PCIe Gen3x4 از 256 GB تا 2 TB، SSD SED تا 512 GB، SSD NVMe Value تا 512 GB، SSD SATA تا 128 GB
اندازه صفحه نمایش14 اینچ14 اینچ
وضوح صفحه نمایشFHD با وضوح 1920 x 1080HD با وضوح 1366 x 768 یا FHD با وضوح 1920 x 1080
نوع پنلIPS، ضد انعکاس، WLEDIPS، ضد انعکاس، WLED
گزینه های روشنایی نمایشگر250 nits، 400 nits یا 1000 nits250 nits، 400 nits یا 1000 nits
پوشش رنگی45% NTSC یا 72% NTSC45% NTSC یا 72% NTSC
نمایشگر لمسیدر برخی مدل هادر برخی مدل ها
نمایشگر حریم خصوصیHP Sure View Reflect، اختیاری، 1000 nitsHP Sure View Reflect، اختیاری، 1000 nits
نسبت صفحه به بدنه85%85%
باتری3 سلولی، 53 Wh، لیتیوم یون3 سلولی، 53 Wh، لیتیوم یون، داخلی
شارژ سریعتا 50% در 30 دقیقه با آداپتور 65 Wتا 50% در 30 دقیقه با آداپتور 65 W
حداکثر عمر باتری اعلامیتا 26 ساعت و 15 دقیقهمدت دقیق بسته به پیکربندی متفاوت است
آداپتور برق45 W یا 65 W، USB Type-C 65 W45 W یا 65 W، USB Type-C 65 W
درگاه USB Type-C2 عدد USB Type-C با پشتیبانی از DisplayPort و شارژ2 عدد USB Type-C با سرعت 10 Gbps، DisplayPort 1.4 و شارژ
درگاه USB Type-A2 عدد USB 3.1 Gen 1، یکی با قابلیت شارژ2 عدد USB Type-A با سرعت 5 Gbps، یکی با قابلیت شارژ
درگاه تصویرHDMI 2.0HDMI 2.0
درگاه صوتیترکیبی هدفون و میکروفونترکیبی هدفون و میکروفون
درگاه شبکه سیمیندارد، قابل استفاده از طریق داکندارد، قابل استفاده از طریق داک
کارت خوان هوشمنداختیاریاختیاری
درگاه سیم کارتاختیاریاختیاری
Wi-FiWi-Fi 6 دو بانده 2x2 یا Wi-Fi 5Wi-Fi 6 دو بانده 2x2، Wi-Fi 6E در برخی مدل ها یا Wi-Fi 5
بلوتوثBluetooth 5Bluetooth 5 یا Bluetooth 5.2
شبکه موبایل4G LTE Cat 9، اختیاری4G LTE Cat 9، اختیاری
NFCاختیاریاختیاری
وب کم720p HD یا دوربین مادون قرمز720p HD یا دوربین مادون قرمز
میکروفون3 میکروفون آرایه ای3 میکروفون آرایه ای
بلندگواستریو با تنظیم Bang & Olufsenاستریو با تنظیم Bang & Olufsen
صفحه کلیدضد آب، کلیدهای DuraKeys، نور پس زمینه اختیاریضد آب، کلیدهای DuraKeys، نور پس زمینه اختیاری
تاچ پدPrecision Touchpad با پشتیبانی از حرکات چند لمسیClickpad شیشه ای و Precision Touchpad با پشتیبانی از حرکات چند لمسی
امنیتTPM 2.0، حسگر اثر انگشت اختیاری، HP Sure Start Gen6، Sure Run Gen3، Sure Recover Gen3، Sure Click، Sure Sense، BIOSphere Gen5TPM 2.0، حسگر اثر انگشت اختیاری، HP Sure Start Gen6، Sure Run Gen4، Sure Recover Gen4، Sure Click، Sure Sense، BIOSphere Gen6، Sure Admin
سیستم عاملWindows 10 Pro یا Home، Windows 10 Single Language، FreeDOSWindows 10 Pro یا Home، Windows 10 Single Language، FreeDOS
ابعاد32.36 x 21.47 x 1.79 cm؛ مدل لمسی با ضخامت 1.91 cm32.33 x 21.45 x 1.79 cm
وزناز 1.33 kg؛ مدل لمسی از 1.46 kgاز 1.41 kg
استانداردهای انرژی و محیط زیستENERGY STAR، EPEAT، TCO 8.0، طراحی کم هالوژنENERGY STAR، EPEAT 2019، TCO 8.0، طراحی کم هالوژن

محصولات مشابه:

  • Lenovo ThinkPad T14 (AMD)

  • Dell Latitude 7410

  • Acer TravelMate P6 P614

  • Lenovo ThinkPad T14 (Gen 2 AMD)

  • Dell Latitude 7420

  • HP EliteBook 840 G8


آیا سوالی درباره این محصولات دارید؟

اگر سوال یا ابهامی درباره این محصولات دارید می توانید با پرسش از هوش مصنوعیِ iCompare که تمامی اطلاعات مربوط به این محصولات را جمع آوری کرده! پاسخ تمامی سوالات خود را دریافت نمایید.


آیا قصد خرید این محصولات را دارید؟

اگر قصد خرید این محصولات را دارید پیشنهاد می کنیم از امکان جستجوی هوشمند فروشندگان جهت پیدا کردن ارزانترین قیمت در بین فروشگاه های اینترنتی ایرانی استفاده نمایید.


درباره برند HP

اچ پی یک برند آمریکایی پیشرو در حوزه فناوری است که محصولاتی مانند لپ تاپ، رایانه رومیزی، چاپگر، لوازم جانبی و راهکارهای هوشمند را برای کاربران خانگی و کسب و کارها در سراسر جهان ارائه می دهد.

شما می توانید در صفحه مقایسه محصولات از طریق هوش مصنوعی و به صورت رایگان محصولات مورد نظر خود را مقایسه نمایید

شروع مقایسه با AI